Datacomp Sp. z o.o. na konferencji Nowe Oblicza BIM.

W dniu 29.11.2016 w Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się konferencja  zatytułowana „Nowe Oblicza BIM”. Wydarzenie miało charakter szkoleniowo-naukowy i skierowane było do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM, w tym architektów, inżynierów, projektantów, deweloperów, urzędników, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych, a także nauczycieli akademickich i studentów. Organizatorem była firma WSC Sp. z o.o, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęły Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami oraz WIREP. Firma Datacomp pojawiła się w gronie sponsorów imprezy.


Konferencja zgromadziła przeszło 360 uczestników, którzy mieli okazję wysłuchać prelekcji wygłoszonych zarówno przez polskich jak i zagranicznych specjalistów, na co dzień zajmujących się problematyką BIM. (Program konferencji: http://wsc.pl/bim2016/). Wystąpienia kolejnych prelegentów dotykały takich zagadnień jak: współpraca międzybranżowa, OpenBIM, zarządzanie informacjami o budynkach i infrastrukturze (FM), standardów BIM obowiązujących na świecie czy cyklu życia produktu w rozumieniu Prawa Zamówień Publicznych. Wszystko to okraszone prezentacjami realizacji inwestycji  prowadzonych w technologii BIM zarówno w Polsce jak i na świecie. Ciekawe i przekonujące.

W przerwach pomiędzy prelekcjami, uczestnicy konferencji mieli okazję porozmawiać zarówno z prelegentami jak i przedstawicielami firm prezentującymi swoje produkty, w tym również firmy Datacomp. Miło nam, że nasze stoisko cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, a oferowane przez nas narzędzia: BIM Vision i BIMestiMate zdobyły uznanie w Państwa oczach. Cieszymy się, że mogliśmy służyć radą i dzielić się z Państwem naszą wiedzą w zakresie technologii BIM 4D i 5D. Wierzymy, że nasze wczorajsze spotkania  z Państwem zaowocują  wieloletnią współpracą :).

Jeszcze raz dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i doskonałą organizację wydarzenia.

Wszystkich uczestników zapraszamy do kontaktu:
www.bimestimate.eu
www.bimvision.eu